Opiekunowie

Szybki kontakt

biuro@opiekaizaufanie.pl

Nasi doświadczeni Opiekunowie zapewniają troskliwą i profesjonalną opiekę, bezpieczeństwo oraz życzliwość. Zwracamy szczególną uwagę na jakość usług oferowanych naszym Podopiecznym. Dokonujemy specjalnej weryfikacji naszych Opiekunów i współpracujemy wyłącznie z osobami sprawdzonymi i gwarantującymi najwyższą jakość naszych usług. Szerokie i wieloletnie doświadczenie naszych Opiekunów zapewnia, iż nasi Podopieczni czują się naprawdę komfortowo i bezpiecznie. Doświadczenie – pielęgniarstwo, rehabilitacja, fizjoterapia, psychologia oraz wiele innych zawodów. Ambicją naszą jest – zadowolenie i radość malująca się na twarzach naszych Podopiecznych.

Dysponujemy zespołem ok. 70 Opiekunów, Opiekunek oraz gronem dobrych Rehabilitantów. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych profili naszych pracowników.

Pan Piotr 47 lat

wykształcenie: średnie + 4 lata studiów

Doświadczony Opiekun i fizjoterapeuta. Ukończony kurs fizjoterapii oraz asystenta osób starszych. Opieka na godziny.
Doświadczenie: 10 lat pracy w Domu Spokojnej Starości (osoby leżące, Alzheimer, Parkinson, demencja).

Pani Lilia - lat 64

wykszt: średnie. Opieka 24 h z zamieszkaniem

Doświadczenie: 15 letnie z osobą po amputacji nóg, zapobieganie odleżynom, pielęgnacja. Dobra znajomość procedur medycznych.

Pan Paweł 26 lat

wykształcenie: licencjat rehabilitacji

Doświadczony: technik masażysta (4 lata rehabilitacji i masażu) praca dyplomowa na temat pielęgnacji odleżyn. Praktyka na oddziale neurologicznym + 2 lata w gabinecie rehabilitacyjnym
mobilny stół do masażu

Pani Grażyna - 51 lat

wykształcenie: średnie medyczne (była pielęgniarka) + certyfikat opiekuna osób starszych

Szerokie doświadczenie pielęgniarskie z osobami dorosłymi oraz dziećmi niepełnosprawnymi.
Doświadczenie w pracy z chorobą Alzheimer, Parkinsona
Uwagi: elokwencja, kultura empatia

Pani Iwona - 50 lat

wykształcenie średnie

Terapeuta zajęciowy z dużym doświadczeniem w pracy z osobami starszymi, leżącymi, chorobami psychiatrycznymi – 8 lat, DPS.
Uwagi: terapeuta przystosowujący osoby niepełnosprawne do życia.

Pan Adam, 25 lat

AWF – Fizjoterapia

Jeden z najlepszych fizjoterapeutów w naszej firmie. Wysoka kultura osobista i doskonałe podejście do osób starszych. Nasi Podopieczni są bardzo zadowoleni z zabiegów realizowanych przez Adama.

Pani Elżbieta, 59 lat

wykształcenie wyższe, opieka i pielęgnacja w systemie godzinowym

Jedna z naszych najlepszych Opiekunek zdobywająca najwyższe oceny u Podopiecznych i Klientów. Osoba o ogromnej empatii i życzliwości do ludzi.

Pani Anna, 58 lat

wykształcenie wyższe, opieka i pielęgnacja w systemie godzinowym

Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, starszymi. Doświadczenie 5 letnie w opiece i pielęgnacji. Podopieczni szczególnie doceniają jej elokwencję i życzliwość.

1 2 3 7