Opiekunowie

Szybki kontakt

biuro@opiekaizaufanie.pl

Nasi doświadczeni Opiekunowie zapewniają troskliwą i profesjonalną opiekę, bezpieczeństwo oraz życzliwość. Zwracamy szczególną uwagę na jakość usług oferowanych naszym Podopiecznym. Dokonujemy specjalnej weryfikacji naszych Opiekunów i współpracujemy wyłącznie z osobami sprawdzonymi i gwarantującymi najwyższą jakość naszych usług. Szerokie i wieloletnie doświadczenie naszych Opiekunów zapewnia, iż nasi Podopieczni czują się naprawdę komfortowo i bezpiecznie. Doświadczenie – pielęgniarstwo, rehabilitacja, fizjoterapia, psychologia oraz wiele innych zawodów. Ambicją naszą jest – zadowolenie i radość malująca się na twarzach naszych Podopiecznych.

Dysponujemy zespołem ok. 70 Opiekunów, Opiekunek oraz gronem dobrych Rehabilitantów. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych profili naszych pracowników.

Pani Grażyna, 54 lata

wykształcenie średnie, 15 lat doświadczeń w DPS

Opieka i pielęgnacja w systemie godzinowym oraz w weekendy również z gotowaniem.

Pani Anna, 45 lat

wykształcenie średnie PIELĘGNIARSKIE

Opieka i pielęgnacja w systemie całodobowym z zamieszkaniem. Wieloletnie doświadczenie jako pielęgniarka środowiskowa.

Pan Krzysztof, 26 lat

wykształcenie średnie

3 lata doświadczeń przy opiece osób starszych – kobiet i mężczyzn.

Pani Anna, 25 lat

AWF – Fizjoterapia

Masażystka i fizjoterapeutka z której nasi podopieczni są zachwyceni. Wielu Podopiecznych określiło, że Pani Anna ma złote ręce oraz dar w stawianiu i uruchamianiu osób z problemami motoryki. Wielu Podopiecznych z udarami, wylewami, brakiem sprawności ruchowej po długich pobytach w szpitalach.

Pani Agnieszka, 44 lata

wykształcenie średnie PIELĘGNIARSKIE

Wieloletnie doświadczenie w opiece, pielęgnacji i specjalistycznej opiece pielęgniarskiej. Opieka i pielęgnacja w systemie godzinowym oraz w weekendy.

Pani Grażyna, 59 lat

wykształcenie średnie

Ok 6 letnie doświadczenie w opiece osób leżących i chodzących. Opieka i pielęgnacja całodobowa z zamieszkaniem i gotowaniem. Osoba o ogromnej życzliwości i empatii.

Pani Alicja, 44 lata

wykształcenie średnie

kurs Opiekunów Osób Starszych, 3 letnie doświadczenie w opiece nad osobami pozostającymi permanentnie w pozycji leżącej, osobami chodzącymi. Opieka i pielęgnacja w systemie godzinowym oraz w weekendy + gotowanie.

Pani Elżbieta 56 lat

Pielęgniarka - średnie wykształcenie medyczne z prawem wykonywania zawodu

20 letnie doświadczenie w pracy z Podopiecznymi w różnych stanach zdrowotnych. Opieka z zamieszkaniem, pielęgnacja, zabiegi pielęgniarskie, prowadzenie domu.